KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14996279
nr 1499 6279
Karin Persson
(1891-1971), Sverige
Träsnitt, 2 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 49x41-53x43 cm
Karin Persson, svensk bildkonstnär född 1891, död 1971.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:28:50
350 kr
600 kr